UWAGA: przed przystąpieniem do zapisów prosimy zapoznać się z regulaminem zapisów - TUTAJ Niekompletne zgłoszenia nie będą przez nas rozpatrywane.

 

Fitness Club S4

Adres: ul. Puławska 39

Dzielnica: Śródmieście

Strona partnera: www.fitnessclubs4.pl

Zapisy na zajęcia: TUTAJ (fitness_s4@zwalcznude.pl)

 

Nazwa wydarzenia: ABT+ brzuch 

Dyscyplina sportowa: Fitness

Data wydarzenia: 26 października 2013, godzina 9:00

Czas trwania: 1 h

Opłata: udział bezpłatny

Opis wydarzenia: Pierwsze 30 minut zajęć to program wyszczuplania i rzeźbienia mięśni nóg. Druga część zajęć skupia się na pracy nad mięśniami brzucha.

 

Nazwa wydarzenia: TBC

Dyscyplina sportowa: Fitness

Data wydarzenia: 26 października 2013, godzina 10:00, 15:00

Czas trwania: 1 h

Opłata: udział bezpłatny

Opis wydarzenia: Zajęcia ogólnorozwojowe, podczas których ćwiczone jest całe ciało. Wykonujemy ćwiczenia z przyborami, lub bez ich użycia.

 

Nazwa wydarzenia: Zumba

Dyscyplina sportowa: Fitness

Data wydarzenia: 26 października 2013, godzina 11:00

Czas trwania: 1 h

Opłata: udział bezpłatny

Opis wydarzenia: Taneczne rytmy południowej Ameryki! Zajęcia łączą elementy różnych tańców. Przede wszystkim dobra, niczym nieskrępowana zabawa!Pierwsze 30 minut zajęć to program wyszczuplania i rzeźbienia mięśni nóg. Druga część zajęć skupia się na pracy nad mięśniami brzucha.

 

Nazwa wydarzenia: Zdrowe plecy

Dyscyplina sportowa: Fitness

Data wydarzenia: 26 października 2013, godzina 12:00

Czas trwania: 1 h

Opłata: udział bezpłatny

Opis wydarzenia: Pierwsza część zajęć to ćwiczenia mobilizujące i relaksujące kręgosłup. W trakcie zajęć korzystamy także z ćwiczeń funkcjonalnych oraz metodą pilatesa, by przyzwyczaić nasz organizm do zdrowego ruchu. 

 

Nazwa wydarzenia: Sztangi

Dyscyplina sportowa: Fitness

Data wydarzenia: 26 października 2013, godzina 13:00

Czas trwania: 1 h

Opłata: udział bezpłatny

Opis wydarzenia: Ćwiczenia z wykorzystaniem sztang. Zero choreografii i niespodzianek. Zajęcia są powtarzalne, pracujemy na stopniowo zwiększanym obciążeniu. Najbardziej pobudzające metabolizm spośród oferowanych przez nasz klub zajęć. Efekt spalania tkanki tłuszczowej utrzymuje się jeszcze kilka godzin po treningu! Jedne z najbardziej efektywnych zajęć fitness.Pierwsze 30 minut zajęć to program wyszczuplania i rzeźbienia mięśni nóg. Druga część zajęć skupia się na pracy nad mięśniami brzucha.

 

Nazwa wydarzenia: Cellu Stop Interwał

Dyscyplina sportowa: Fitness

Data wydarzenia: 26 października 2013, godzina 14:00

Czas trwania: 1 h

Opłata: udział bezpłatny

Opis wydarzenia: Zajęcia podczas których ćwiczenia przeplatamy biegiem, podskokami, wskokami na step. Bazujemy na pracy interwałowej – zmiennym tętnie. Trening taki spala ogromne ilości kalorii i faworyzuje spalanie tkanki tłuszczowej w szczególnie opornych miejscach jak uda i brzuch.

 

Nazwa wydarzenia: TBC

Dyscyplina sportowa: Fitness

Data wydarzenia: 26 października 2013, godzina  15:00

Czas trwania: 1 h

Opłata: udział bezpłatny

Opis wydarzenia: Zajęcia ogólnorozwojowe, podczas których ćwiczone jest całe ciało. Wykonujemy ćwiczenia z przyborami, lub bez ich użycia.

 

Nazwa wydarzenia: Fat Burn + brzuch

Dyscyplina sportowa: Fitness

Data wydarzenia:26  października 2013, godzina 16:00

Czas trwania: 1 h

Opłata: udział bezpłatny

Opis wydarzenia: Pierwsze 30 minut zajęć wykonujemy układ choreograficzny na stepie. Dominuje praca cardio. W drugiej części zajęć zajmujemy się wzmocnieniem mięśni brzucha. Umiarkowane tętno powoduje, że podczas tych zajęć w bardzo dużym stopniu korzystamy z naszych rezerw tłuszczowych by dostarczyć energii do ćwiczeń.Pierwsze 30 minut zajęć to program wyszczuplania i rzeźbienia mięśni nóg. Druga część zajęć skupia się na pracy nad mięśniami brzucha.

 

Nazwa wydarzenia: ABT

Dyscyplina sportowa: Fitness

 

Data wydarzenia: 26 października 2013, godzina 17:00

Czas trwania: 1 h

Opłata: udział bezpłatny

Opis wydarzenia: Proste zajęcia z przewagą ćwiczeń statycznych. Ich celem jest wyszczuplenie, wzmocnienie i wyrzeźbienie mięśni nóg i przygotowanie do dalszych zajęć.

 

 

Fitness Klub Platinum

Adres: ul. Waryńskiego 9

Dzielnica: śródmiescie

Strona partnera: www.fitness-platinum.pl

Zapisy na zajęcia: TUTAJ (fitness-platinum@zwalcznude.pl)

 

Nazwa wydarzenia: Dzień Sportu z Platinum

Dyscyplina sportowa: siłownia

Data wydarzenia: 26 października 2013, godz. 10:00-16:00

Czas trwania: 1,5h

Opłata: udział bezpłatny

Opis wydarzenia: Trening stacyjno – obwodowy o wysokiej intensywności przy użyciu dostępnych trenażerów (pasy TRX, platformy bosu, platformy plyometryczne, piłki lekarskie, sztangi, sztangielki oraz inne). Treningi odbędą się w 3 blokach. Godziny treningów: 10-11.30, 12-13.30, 14-15.30

 

 

Fitness Club S4

Adres: ul. Puławska 39

Dzielnica: Śródmieście

Strona partnera: www.fitnessclubs4.pl

Zapisy na zajęcia: TUTAJ 

 

Nazwa wydarzenia: Siłownia - wstep wolny

Dyscyplina sportowa: Siłownia

Data wydarzenia: 26 października 2013, godzina 

09:00-10:00 

10:00-11:00 

11:00-12:00 

12:00-13:00 

13:00-14:00 

14:00-15:00 

15:00-16:00 

16:00-17:00 

17:00-18:00

18:00-19:00 

19:00-20:00 

20:00-21:00 

21:00-22:00

22:00-23:00

23:00-24:00 

Czas trwania: 1 h

Opłata: udział bezpłatny

Opis wydarzenia: Świetna atmosfera, przestronne wnętrza, dziesiątki maszyn, tysiące ćwiczeń – a to wszystko pod okiem naszego instruktora sportu, który zapewni Państwu pomoc przy doborze ćwiczeń oraz zadba o poprawność ich wykonywania.

 



Centralny ośrodek sportu - Torwar

Adres: ul. Łazienkowska 6a

Dzielnica: Mokotów

Strona partnera: www.torwar.cos.pl

Zapisy na zajęcia: TUTAJ (czerkawski@zwalcznude.pl)

 

Nazwa wydarzenia: Trening z Mistrzem- Mariuszem Czerkawskim 

Dyscyplina sportowa: hokej na lodzie

Data wydarzenia: 26 października 2013, godzina 10:45- 11:45

Czas trwania: 2h

Opłata: 20 PLN  cały dochód z treningu zostanie przeznaczony na cele statutowe fundacji - www.fundacja-cukrzyca.waw.pl -po dokonaniu rejestracji zostaną przesłane dane do przelewu za wpisowe i należy je w ciągu 2 dni roboczych opłacić - inaczej rezerwacja treningu wygasa.

Opis wydarzenia: Trening dla dzieci klasa IV-VI- koniecznie muszą mieć ze sobą kask, rękawice i łyżwy - od 10;45 do 11:45 trening na lodzie, potem dalszy ciąg treningu na sali w WOSIR na Rozbrat, obok - do 14stej. Trening prowadzi Mariusz Czerkawski - www.czerkawski.info oraz dwóch instruktorów.

 

Fitness Club S4

Adres: ul. Puławska 39

Dzielnica: Śródmieście

Strona partnera: www.fitnessclubs4.pl

Zapisy na zajęcia: TUTAJ (treningipersonalne_s4@zwalcznude.pl)

 

Nazwa wydarzenia: Treningi personalne

Dyscyplina sportowa: Siłownia

Data wydarzenia: 26 października 2013, godzina:

09:00-10:00 

10:00-11:00 

11:00-12:00 

12:00-13:00 

13:00-14:00 

14:00-15:00 

15:00-16:00 

16:00-17:00 

17:00-18:00

18:00-19:00 

19:00-20:00 

20:00-21:00 

21:00-22:00  

Czas trwania: 1 h

Opłata: udział bezpłatny

Opis wydarzenia: Trening personalny (one for one) – jest to forma indywidualnych zajęć pod okiem specjalisty, klient określa potrzeby dotyczące własnego wyglądu i formy fizycznej a trener dopasowuje program treningowy, dietę i suplementację do twoich potrzeb i możliwości.

 



Fitness Club S4

Adres: ul. Puławska 39

Dzielnica: Śródmieście

Strona partnera: www.fitnessclubs4.pl

Zapisy na zajęcia: TUTAJ (pudzian@zwalcznude.pl)

 

Nazwa wydarzenia: Trening z Mistrzem- Mariuszem Pudzianowskim 

Dyscyplina sportowa: Siłownia

Data wydarzenia: 26 października 2013, godzina 13:00

Czas trwania: 40 min

Opłata: 40 PLN - cały dochód z treningu zostane przeznaczony na cele statutowe fundacji -www.fundacja-cukrzyca.waw.pl -po dokonaniu rejestracji zostaną przesłane dane do przelewu za wpisowe i należy je w ciągu 2 dni roboczych opłacić - inaczej rezerwacja treningu wygasa.

Opis wydarzenia: Trening stacjonarny 40 min z Mariuszem Pudzianowskim- http://www.pudzian.pl/mariusz.php

 

 

Fitness Klub Platinum

Adres: ul. Waryńskiego 9

Dzielnica: śródmiescie

Strona partnera: www.fitness-platinum.pl

Zapisy na zajęcia: TUTAJ (fitness-platinum@zwalcznude.pl)

 

Nazwa wydarzenia: Dzień Sportu z Platinum

Dyscyplina sportowa: , fitness

Data wydarzenia: 26 października 2013, godz. 10:00-15:00

Czas trwania: 1h, 

Opłata: udział bezpłatny

Opis wydarzenia:

Fitness: Różne zajęcia fitness – Body Shape, Power Gym, ABT, TBC/Stretch Godziny zajęć: co godzina od otwarcia klubu ( pierwsze zajęcia o godz. 10, ostatnie o godz. 15)

 

 

WOSiR Polonia

Adres: ul. Konwiktorska 6

Dzielnica: Śródmieście

Strona partnera: www.warsaweagles.com

Zapisy na zajęcia: TUTAJ (warsaweagles@zwalcznude.pl)

 

Nazwa wydarzenia: Wielka rekrutacja do Warsaw Eagles 

Dyscyplina sportowa: Futbol amerykański

Data wydarzenia: 27 października 2013, godzina 14:15-18:00

Czas trwania: 4h

Opłata: udział bezpłatny

Opis wydarzenia: Wielka Rekrutacja do warszawskiej drużyny futbolu amerykańskiego Warsaw Eagles. Wszystkich chętnych do rozpoczęcia swojej przygody z futbolem amerykańskim zapraszamy do sprawdzenia swoich sił i umiejętności. W programie:

- otwarty trening,

- nauka elementów gry: rzucania i łapania piłki oraz tacklowania,

- pokazowy mecz

- testy sprawnościowe

- testy szybkościowe

- testy siłowe

Krzysztof Dreger
https://scontent-a-mad.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/q77/s720x720/1044970_619549081409166_1962780492_n.jpg

Tomasz Szczeszek
https://scontent-a-mad.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/q75/s720x720/1002293_619550904742317_1477327830_n.jpg

Marek Włodarczyk

 

Osir Solec

Adres: ul. Solec 71

Dzielnica: Śródmieście

Strona partnera: www.wosir.waw.pl/solec

Zapisy na zajęcia: TUTAJ (osirSolec@zwalcznude.pl)

 

Nazwa wydarzenia: Narodowy dzień sportu Solec

Dyscyplina sportowa: Badminton/tenis stołowy

Data wydarzenia: 26 października 2013, godzina 10:00-13:0016:00-19:00

Czas trwania: 3 h

Opłata: udział bezpłatny

Opis wydarzenia: Badminton na sali sportowej 16.00 - 19.00, tenis stołowy w godzinach 10.00 - 13.00.

 

 

Skatepark Jutrzenka

Adres: ul. Rozbrat 25

Dzielnica: Śródmieście

Strona partnera: www.wosir.waw.pl

Zapisy na zajęcia: TUTAJ (SkateparkJutrzenka@zwalcznude.pl)

 

Nazwa wydarzenia: Narodowy dzień sportu w Jutrzence

Dyscyplina sportowa: skate

Data wydarzenia: 26 października 2013, godzina 10:00-13:00

Czas trwania: 3h

Opłata: udział bezpłatny

Opis wydarzenia: Skatepark Jutrzenka - umożliwia jazdę na bmx, deskorolce, rolkach, hulajnodze wyczynowej pod okiem instruktora/p>

 

 

Basen polonia

Adres: Konwiktorska 6

Dzielnica: Śródmieście

Strona partnera: www.wosir.waw.pl/polonia

Zapisy na zajęcia: TUTAJ (basenpolonia@zwalcznude.pl)

 

Nazwa wydarzenia: Narodowy dzień sportu na Basenie

Dyscyplina sportowa: pływanie

Data wydarzenia: 26 października 2013, godzina 12:00-15:00

Czas trwania: 3h

Opłata: udział bezpłatny

Opis wydarzenia: Polonia - udostępnia pływalnie, pływanie rekreacyjne pod okiem instruktora.

 

Klub bokserski FENIX Warszawa

Adres: ul. Łazienkowska 6 a

Dzielnica: Śródmieście

Strona partnera: www.fenix.warszawa.pl

Zapisy na zajęcia: TUTAJ (fenix@zwalcznude.pl)

 

Nazwa wydarzenia: Trening Boksu z Trenerem Kadry Narodowej Hubertem Migaczewem

Dyscyplina sportowa: boks

Data wydarzenia: 26 października 2013, godz. 20:00

Czas trwania: 1,5 h

Opłata: udział bezpłatny 

Opis wydarzenia: Trening Bokserski z Hubertem Migaczewem trenerem Hussars Poland i Kadry Narodowej Seniorów.

 

Agrykola

Adres: ul. Myśliwiecka 9

Miasto: Warszawa

Strona partnera:  www.biegambolubie.com.pl

Zapisy na zajęcia: TUTAJ (januszewski@zwalcznude.pl)

 

Nazwa wydarzenia:  Trening biegowy z Mistrzem- Arturem Nogą, lekkoatleta, specjalizacja 110m przez płotki, mistrz świata juniorów, brązowy medalista Mistrzostw Europy 2012


Dyscyplina sportowa: bieganie

Data wydarzenia: 26 października 2013, godzina: 18:00

Czas trwania:

Opłata: 10 zł  cały dochód z treningu zostane przeznaczony na cele statutowe fundacji -www.fundacja-cukrzyca.waw.pl -po dokonaniu rejestracji zostaną przesłane dane do przelewu za wpisowe. Należy je w ciągu 2 dni roboczych opłacić - inaczej rezerwacja treningu wygasa.

Opis wydarzenia: Trening biegowy z Pawłem Januszewskim jest przeznaczony dla każdego - bez względu na wiek, czy kondycję. Grupa zostanie podzielona na dwie - mniej i bardziej zaawansowaną, tak by dopasować zajęcia do możliwości każdego z uczestników. Spotkanie potrwa około godziny. Rozpocznie się od rozgrzewki przygotowującej do głównej części treningu. Co to będzie? Przekonamy się 26 października na warszawskiej Agrykoli.

Warszawskie Centrum Sportu Młodzieżowego Agrykola jest placówką oświatową –
wychowania pozaszkolnego..
Dysponuje licznymi obiektami sportowymi, które służą okolicznym szkołom i
dzieciom uczestniczącym w zajęciach programowych prowadzonych przez
nauczycieli Agrykoli. 

 

  

BADSPORT - Calypso Europlex

Adres: ul.Puławska 17

Dzielnica: Śródmieście

Strona partnera: www.klubbadmintona.pl

Zapisy na zajęcia: TUTAJ (badsport@zwalcznude.pl)

 

Nazwa wydarzenia: Badsport - Treningi badmintona

Dyscyplina sportowa: badminton

Data wydarzenia: 26 października 2013, godz. 11.00-12.00 – grupa dla dzieci, 12.00-13.00 – grupa dla dorosłych

Czas trwania: 1h

Opłata: udział bezpłatny

Opis wydarzenia: Trening badmintona z profesjonalnym trenerem. Ilość miejsc w grupie max.8. Zapewniamy korty, partnerów, trenera, rakiety i lotki.

Klub Mama Tata i Ty

Adres: ul. Twarda 64

Dzielnica: Śródmieście

Strona partnera: www.mamatataity.pl

Zapisy na zajęcia: TUTAJ (mamatataity@zwalcznude.pl)

 

Nazwa wydarzenia: Sportowa Rodzina

Dyscyplina sportowa: zajęcia ruchowe, zawody

Data wydarzenia: 26 października 2013 godzina 15:00 

Czas trwania: 1h

Opłata: udział bezpłatny

Opis wydarzenia:Zapraszamy dzieci z rodzicami – stworzymy Rodzinne Drużyny! Podczas zajęć zmierzymy się w wielu ciekawych konkurencjach (kręgle, przenoszenie baloników, przeciąganie liny, i wiele, wiele innych), będziemy się świetnie bawić i „zawalczymy” o tytuł Sportowej Rodziny! Po zajęciach zapraszamy na zdrowy poczęstunek. Prosimy o zabranie ze sobą wygodnego stroju.

Polub nas na FB

Zadanie jest współfinansowanie ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki
Organizator
Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny
© www.ZwalczNude.pl