UWAGA: przed przystąpieniem do zapisów prosimy zapoznać się z regulaminem zapisów - TUTAJ Niekompletne zgłoszenia nie będą przez nas rozpatrywane.Fitness Club S4

Adres: ul. Puławska 39

Dzielnica: Mokotów

Strona partnera: www.fitnessclubs4.pl

Zapisy na zajęcia: TUTAJ (pudzian@zwalcznude.pl)

 

Nazwa wydarzenia: Trening z Mistrzem- Mariuszem Pudzianowskim 

Dyscyplina sportowa: Siłownia

Data wydarzenia: 26 października 2013, godz.:

I grupa - 13:00

II grupa - 13:40

III grupa - 14:20

Czas trwania: 40 min

Opłata: 40 PLN - cały dochód z treningu zostane przeznaczony na cele statutowe fundacji -www.fundacja-cukrzyca.waw.pl -po dokonaniu rejestracji zostaną przesłane dane do przelewu za wpisowe i należy je w ciągu 2 dni roboczych opłacić - inaczej rezerwacja treningu wygasa.

Opis wydarzenia: Trening stacjonarny 40 min z Mariuszem Pudzianowskim- http://www.pudzian.pl/mariusz.php

 

 Centralny ośrodek sportu - Torwar

Adres: ul. Łazienkowska 6a

Dzielnica: Mokotów

Strona partnera: www.torwar.cos.pl

Zapisy na zajęcia: TUTAJ (czerkawski@zwalcznude.pl)

 

Nazwa wydarzenia: Trening z Mistrzem- Mariuszem Czerkawskim 

Dyscyplina sportowa: hokej na lodzie

Data wydarzenia: 26 października 2013, godzina 10:45- 11:45

Czas trwania: 2h

Opłata: 20 PLN  cały dochód z treningu zostanie przeznaczony na cele statutowe fundacji - www.fundacja-cukrzyca.waw.pl -po dokonaniu rejestracji zostaną przesłane dane do przelewu za wpisowe i należy je w ciągu 2 dni roboczych opłacić - inaczej rezerwacja treningu wygasa.

Opis wydarzenia: Trening dla dzieci klasa IV-VI- koniecznie muszą mieć ze sobą kask, rękawice i łyżwy - od 10;45 do 11:45 trening na lodzie, potem dalszy ciąg treningu na sali w WOSIR na Rozbrat, obok - do 14stej. Trening prowadzi Mariusz Czerkawski - www.czerkawski.info oraz dwóch instruktorów.

Wspierają nas ratownicy i studenci Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie

Agrykola

Adres: ul. Myśliwiecka 9

Miasto: Warszawa

Strona partnera:  www.biegambolubie.com.pl

Zapisy na zajęcia: TUTAJ (januszewski@zwalcznude.pl)

 

Nazwa wydarzenia:  Trening biegowy z Mistrzem- Arturem Nogą, lekkoatleta, specjalizacja 110m przez płotki, mistrz świata juniorów, brązowy medalista Mistrzostw Europy 2012

Dyscyplina sportowa: bieganie

Data wydarzenia: 26 października 2013, godzina: 18:00

Czas trwania:

Opłata: 10 zł  cały dochód z treningu zostane przeznaczony na cele statutowe fundacji -www.fundacja-cukrzyca.waw.pl -po dokonaniu rejestracji zostaną przesłane dane do przelewu za wpisowe. Należy je w ciągu 2 dni roboczych opłacić - inaczej rezerwacja treningu wygasa.

Opis wydarzenia: Paweł Januszewski nie będzie mógł wziąć udziału w sobotnim treningu, ale w zamian mamy innego świetnego sportowca - Artura Nogę. Trening jest przeznaczony dla każdego - bez względu na wiek, czy kondycję. Grupa zostanie podzielona na dwie - mniej i bardziej zaawansowaną, tak by dopasować zajęcia do możliwości każdego z uczestników. Spotkanie potrwa około godziny. Rozpocznie się od rozgrzewki przygotowującej do głównej części treningu. Co to będzie? Przekonamy się 26 października na warszawskiej Agrykoli Warszawskie Centrum Sportu Młodzieżowego Agrykola jest placówką oświatową – wychowania pozaszkolnego.. Dysponuje licznymi obiektami sportowymi, które służą okolicznym szkołom i dzieciom uczestniczącym w zajęciach programowych prowadzonych przez nauczycieli Agrykoli.

Fundacja Pociechom, Stajnia Pociecha

Adres:  ul. Wybrzeże Puckie 2 (przy Moście Gdańskim)

Dzielnica: Praga

Strona partnera: www.akzonobel.com

Zapisy na zajęcia: bez konieczności zapisów

 

Nazwa wydarzenia:

Hubertus 2013 – pogoń za lisem w kolorach

Dyscyplina sportowa: jeździectwo

Data wydarzenia: 26 października 2013, godz.14:00-18:00

Czas trwania: 4h

Opłata: udział bezpłatny 

Opis wydarzenia: Impreza w stadninie to pokazy gonitw, a także możliwość odbycia przejażdżek konnych. Działalność Fundacji Pociechom to przede wszystkim prowadzenie hipoterapii i rehabilitacja (więcej na stronie Fundacji). Razem ze sponsorem firmą AkzoNobel, której misją jest dodawanie koloru do życia ludziom, zapewniamy dobra zabawę na warsztatach plastycznych oraz tanecznych, podczas których konie i kolor będą numerem 1. Przez cały czas trwania imprezy będzie płonąć duże ognisko z możliwością pieczenia kiełbasek, przewiduje się myśliwski poczęstunek oraz oprawę artystyczną.

 

Dodatkowe atrakcje mogą zapewnić sponsorzy.

godz. 14.30 – 15.00

runda honorowa - przemarsz i prezentacja jeźdźców i koni

godz. 15. 00 – 15.30

gonitwa z udziałem dzieci objętych terapią w ramach działalności Fundacji Pociechom

godz. 15.30 – 16.00

gonitwa z udziałem młodzieży wyszkolonej w jeździe konnej przez Stajnię Pociecha

godz. 16.00 – 16.30

gonitwa z udziałem wolontariuszy – sympatyków koni Stajni Pociecha

godz. 16.30 – 17.00

gonitwa z udziałem dorosłych jeźdźców doskonalących technikę jazdy konnej w Stajni Pociecha

godz. 17.00 – 18.00

koncert/występy artystyczne na scenie plenerowej

Centrum Treningowe 72D

Adres: Ul. Zakopiańskia 72D

Miasto: Kraków

Strona partnera:

 

Nazwa wydarzenia:  Trening z Mistrzem- Iwoną Guzowską

Zapisy na zajęcia: TUTAJ (guzowska@zwalcznude.pl)

Dyscyplina sportowa:Sztuki walki, Fitness

Data wydarzenia: 26 października 2013, godzina:

11:00- 11:45 Trening z Mistrzem

12:00- 12:45 Trening z Mistrzem 

13:00- 13:45 Trening z Mistrzem 

Czas trwania: 45 min, 1h

Opłata: 20 zł

Opis wydarzenia: *11:00- 14:00* Zajęcia z Iwoną Guzowską będą składały się z ćwiczeń ogólnorozwojowych połączonych z elementami sportów walki. Po części rozgrzewkowej uczestnicy będą musieli wykonać jak najszybciej 8 różnych ćwiczeń , charakterystycznych dla boksu czy kick-boxingu (dwie lub trzy serie w zależności od możliwości grupy) w bardzo krótkich , trzydziestosekundowych rundach z trzydziestosekundowymi przerwami, czym charakteryzuje się modny trening HIIT. Oprócz samego wysiłku uczestnicy doświadczą bezpośredniej rywalizacji , która jest integralną częścią walki a to z pewnością mocno mobilizuje oraz zapewni porządne skoki adrenaliny! Cały trening będzie trwał 40-45 minut.

 

Zapisy na zajęcia: TUTAJ (72D@zwalcznude.pl)

14:00- 15:00 Cross Fit

15:00- 16:00 GTX

16:00- 17:00 Cross Fit

17:00- 18:00 Stretching

Opłata: brak

Opis wydarzenia: *14:00- 15:00 * Trening CrossFit przeprowadzą certyfikowani trenerzy Centrum treningowego 72 D. CrossFit to trening funkcjonalny rozwijający całe ciało. Polega na łączeniu różnego rodzaju wysiłków w jednym treningu. Sam trening składa się z rogrzewki, części głównej i roziciągania oraz pracy nad mobilnością na koniec. Poziom Twojej sprawności nie ma znaczenia. Bez względu na to czy jesteś sportowym zapaleńcem czy przez ostatatnie lata nic nie robiłeś/aś ten trening jest dla Ciebie. CrossFit to najszybciej rozwijający się trend fitness na świecie, a Ty masz szanse go spróbować.

 

*15:00-16:00* Absolutna nowością będzie Trening GTX FORCE. Jednostka treningowa ukierunkowana na wzrost siły mięśni dolnych kończyn i górnej części ciała. Siła to podstawowa cecha motoryczna naszego organizmu, jej wielkość decyduje jakim oporom i obciążeniom jesteśmy w stanie sprostać. GTX FORCE powoduje wzrost siły funkcjonalnej, która jest nam niezbędna do prowadzenia codziennych czynności i szeregu aktywności fizycznych. GTX FORCE zawiera elementy treningu wytrzymałościowego i koordynacyjnego, mającego wpływ na regenerację neuromięśniową. GTX FORCE polepsza szybkość, wytrzymałość mięśniową i czas reakcji. GTX FORCE to najlepszy trening dla osób prowadzących zarówno statyczny tryb życia jak i bardzo aktywnych. GTX FORCE przyśpiesza w wysokim stopniu spalanie tkanki tłuszczowej, jednocześnie budując i usprawniając procesy tworzenia tkanki mięśniowej. GTX FORCE to praca nad gęstością mięśni oraz proporcjonalną sylwetką .

 

*16:00-17:00* Trening CrossFit ... (jak wyżej)

 

*17:00- 18:00* Stretching. Po 6 godzinach ciężkich treningów na koniec dnia zapraszamy na rozciągnie wszystkich grup mięśniowych Przy użyciu mat i pasków do Yogi.

AWF Warszawa - Pawilon sportów walki

Adres: ul. Marymoncka 34

Miasto: Warszawa

Strona partnera:

Zapisy na zajęcia: TUTAJ (supron@zwalcznude.pl)

 

Nazwa wydarzenia:  Trening z Mistrzem- Andrzej Supron

Dyscyplina sportowa: Zapasy

Data wydarzenia: 26 października 2013, godzina 11:00

Czas trwania: 45 min

Opłata: 10 zł cały dochód z treningu zostane przeznaczony na cele statutowe fundacji -www.fundacja-cukrzyca.waw.pl -po dokonaniu rejestracji zostaną przesłane dane do przelewu za wpisowe. Należy je w ciągu 2 dni roboczych opłacić - inaczej rezerwacja treningu wygasa.

Opis wydarzenia: Zapasy na wesoło z odrobiną mistrzostwa - zajęcia dla dzieci i młodzieży w wieku 7-16 lat. Andrzej Supron - polski zapaśnik, mistrz świata i Europy, wicemistrz olimpijski, trener i sędzia zapaśniczy.

Mecz piłkarski z Mistrzami

Adres: Hala Bemowo, ul. Księcia Bolesława 1/3

Dzielnica: Bemowo

Strona partnera: www.PilkaNaHali.pl oraz www.halapilkarska.pl

Zapisy na zajęcia: TUTAJ (mecz@zwalcznude.pl)

 

Nazwa wydarzenia:  Mecz z gwiazdami - Grzegorz Szamotulski, Piotr Świerczewski, Maciek Szczęsny czy Marcin Mięciel

Dyscyplina sportowa: Piłka nożna

Data wydarzenia: 26 pażdziernika, godzina 17:00 

Opłata: 20 PLN - cały dochód z treningu zostane przeznaczony na cele statutowe fundacji -www.fundacja-cukrzyca.waw.pl-po dokonaniu rejestracji zostaną przesłane dane do przelewu za wpisowe i należy je w ciągu 2 dni roboczych opłacić - inaczej rezerwacja treningu wygasa.

Opis wydarzenia: Chciałbyś zagrać na jednym boisku przeciwko takim gwiazdom polskiej piłki jak Grzegorz Szamotulski, Piotr Świerczewski, czy Marcin Mięciel? Możesz spotkać wszystkie te gwiazdy w jednym miejscu podczas Narodowego Dnia Sportu i wspólnie rozegrać mecz. Po meczu zapewniamy spotkanie z zawodnikami, możliwość zrobienia pamiątkowego zdjęcia, wzięcia autografów. To jedyna możliwość nie tylko spotkania wspaniałych sportowców, ale także zmierzenia się z nimi bark w bark w czasie gry. Nie zwlekaj i zaplanuj swoją obecność podczas Narodowego Dnia Sportu. Liczba miejsc ograniczona.

 

Po meczy zapraszamy na VIP party!

 

PilkaNaHali.pl to ogólnopolski projekt, który ma na celu wsparcie w aktywnym uprawianiu sportów drużynowych i inicjowaniu sportowych rozgrywek.

Kilkadziesiąt razy w tygodniu wynajmujemy hale lub boiska w czterech miastach Polski- Warszawie, Krakowie, Trójmieście i Poznaniu. A co najważniejsze zapewniamy partnerów do gry. To bardzo proste, wystarczy wejść na stronę www.pilkanahali.pl, wybrać odpowiedni termin, dyscyplinę, zapisać się w kilka sekund i cieszyć bezproblemowym uprawianiem sporu. W całej Polsce mamy już ponad 3000 graczy! Dołącz do nas i Ty!

 

Hala Piłkarska to jedyny w skali kraju kompleks - sportowo rekreacyjny.

Dysponuje trzema boiskami piłkarskim z nawierzchnią ze sztucznej trawy najnowszej generacji o wymiarach 42 x 24 m. Na każdym boisku znajduję się elektroniczny zegar, wyświetlający wynik meczu i czas gry. Boiska można połączyć, tworząc duże boisko o wymiarach 85 x 42 m.

W hali znajduje się kompleks 14 szatni z pełnym zapleczem sanitarnym, jak również trybuny, mogące pomieścić 450 widzów.

 

Jest też boisko zewnętrzne o wymiarach 55 x 33 m., z taką samą nawierzchnią jak boiska w hali. Wyposażone w zadaszone ławki rezerwowych, elektroniczny zegar. W okresie zimowym nad boiskiem staje hala pneumatyczna, ogrzewana.

Dodatkowo na terenie kompleksu znajdują się:

- Restauracja Gol Bar, pełniąca również funkcję sali konferencyjnej.

Do dyspozycji projektor, ekran, telewizory HD 60". W okresie letnim otwierany jest ogródek przy restauracji.

- Hotel Mundial - pokoje o wysokim standardzie z łazienką i TV.

- Sklep sportowy Puma oferujący markowy sprzęt piłkarski.

- Parking dla 250 samochodów.

Hala Piłkarska oprócz wynajmu zajmuję się również profesjonalną i kompleksową realizacją wszelkiego rodzaju eventów piłkarskich. Organizujemy: ligi, turnieje, mecze pokazowe, wszytko w połączeniu z piknikami rodzinnymi i dodatkowymi atrakcjami dla klientów. "

Wspierają nas ratownicy i studenci Wyższej Szkoły Rehabilitacji w WarszawieFitness Club S4

Adres: ul. Puławska 39

Dzielnica: Mokotów

Strona partnera: www.fitnessclubs4.pl

Zapisy na zajęcia: TUTAJ (fitness_s4@zwalcznude.pl)

 

Nazwa wydarzenia: ABT+ brzuch 

Dyscyplina sportowa: Fitness

Data wydarzenia: 26 października 2013, godzina 9:00

Czas trwania: 1 h

Opłata: udział bezpłatny

Opis wydarzenia: Pierwsze 30 minut zajęć to program wyszczuplania i rzeźbienia mięśni nóg. Druga część zajęć skupia się na pracy nad mięśniami brzucha.

 

Nazwa wydarzenia: TBC

Dyscyplina sportowa: Fitness

Data wydarzenia: 26- 27 października 2013, godzina 10:00, 15:00

Czas trwania: 1 h

Opłata: udział bezpłatny

Opis wydarzenia: Zajęcia ogólnorozwojowe, podczas których ćwiczone jest całe ciało. Wykonujemy ćwiczenia z przyborami, lub bez ich użycia.

 

Nazwa wydarzenia: Zumba

Dyscyplina sportowa: Fitness

Data wydarzenia: 26 października 2013, godzina 11:0

Czas trwania: 1 h

Opłata: udział bezpłatny

Opis wydarzenia: Taneczne rytmy południowej Ameryki! Zajęcia łączą elementy różnych tańców. Przede wszystkim dobra, niczym nieskrępowana zabawa!Pierwsze 30 minut zajęć to program wyszczuplania i rzeźbienia mięśni nóg. Druga część zajęć skupia się na pracy nad mięśniami brzucha.

 

Nazwa wydarzenia: Zdrowe plecy

Dyscyplina sportowa: Fitness

Data wydarzenia: 26 października 2013, godzina 12:00

Czas trwania: 1 h

Opłata: udział bezpłatny

Opis wydarzenia: Pierwsza część zajęć to ćwiczenia mobilizujące i relaksujące kręgosłup. W trakcie zajęć korzystamy także z ćwiczeń funkcjonalnych oraz metodą pilatesa, by przyzwyczaić nasz organizm do zdrowego ruchu. 

 

Nazwa wydarzenia: Sztangi

Dyscyplina sportowa: Fitness

Data wydarzenia: 26 października 2013, godzina 13:00

Czas trwania: 1 h

Opłata: udział bezpłatny

Opis wydarzenia: Ćwiczenia z wykorzystaniem sztang. Zero choreografii i niespodzianek. Zajęcia są powtarzalne, pracujemy na stopniowo zwiększanym obciążeniu. Najbardziej pobudzające metabolizm spośród oferowanych przez nasz klub zajęć. Efekt spalania tkanki tłuszczowej utrzymuje się jeszcze kilka godzin po treningu! Jedne z najbardziej efektywnych zajęć fitness.Pierwsze 30 minut zajęć to program wyszczuplania i rzeźbienia mięśni nóg. Druga część zajęć skupia się na pracy nad mięśniami brzucha.

 

Nazwa wydarzenia: Cellu Stop Interwał

Dyscyplina sportowa: Fitness

Data wydarzenia: 26- 27 października 2013, godzina 14:00

Czas trwania: 1 h

Opłata: udział bezpłatny

Opis wydarzenia: Zajęcia podczas których ćwiczenia przeplatamy biegiem, podskokami, wskokami na step. Bazujemy na pracy interwałowej – zmiennym tętnie. Trening taki spala ogromne ilości kalorii i faworyzuje spalanie tkanki tłuszczowej w szczególnie opornych miejscach jak uda i brzuch.

 

Nazwa wydarzenia: Fat Burn + brzuch

Dyscyplina sportowa: Fitness

Data wydarzenia:26 października 2013

Czas trwania: 1 h

Opłata: udział bezpłatny

Opis wydarzenia: Pierwsze 30 minut zajęć wykonujemy układ choreograficzny na stepie. Dominuje praca cardio. W drugiej części zajęć zajmujemy się wzmocnieniem mięśni brzucha. Umiarkowane tętno powoduje, że podczas tych zajęć w bardzo dużym stopniu korzystamy z naszych rezerw tłuszczowych by dostarczyć energii do ćwiczeń.Pierwsze 30 minut zajęć to program wyszczuplania i rzeźbienia mięśni nóg. Druga część zajęć skupia się na pracy nad mięśniami brzucha.

 

Nazwa wydarzenia: ABT

Dyscyplina sportowa: Fitness

Data wydarzenia: 26 października 2013, godzina 17:00

Czas trwania: 1 h

Opłata: udział bezpłatny

Opis wydarzenia: Proste zajęcia z przewagą ćwiczeń statycznych. Ich celem jest wyszczuplenie, wzmocnienie i wyrzeźbienie mięśni nóg i przygotowanie do dalszych zajęć.

 

Zdrofit Stegny

Adres: ul. Mangalia 4

Dzielnica: Mokotów - stegny

Strona partnera: www.zdrofit.pl.pl

Zapisy na zajęcia: TUTAJ (zdrofit@zwalcznude.pl)

 

Nazwa wydarzenia: Dzień Sportu w ZDROFIT 

Dyscyplina sportowa: Fitness

Data wydarzenia: 26 października 2013, godzina 15:00-Zumba 16:00-Rowery T

Czas trwania: 1 h

Opłata: udział bezpłatny

Opis wydarzenia: ZUMBA -Połączenie tańca i fitness, zainspirowane rytmami latynoskimi. Unikalny balans treningu kondycyjnego i kształtującego sylwetkę. ZUMBA jest łatwa dla wszystkich! Szybkie efekty zapewnia połączenie kardio z komponentami treningu siłowego. ZUMBA to super zabawa! Jest świetna dla umysłu, duszy i ciała. Uwaga! ZUMBA uzależnia! Więcej szukaj na www.zumba.com. ROWERY T - Trening według szkoły I.C.E. Indoor Cycling (Tomahawk) to rodzaj dynamicznych zajęć grupowych, które wyzwalają w ćwiczących nieznane dotąd emocje i absolutny zachwyt. Charakteryzuje go „fitnessowy” styl jazdy (proste plecy, lekko napięte mięśnie brzucha), wykorzystujący od 6 do 8 (w zależności od roweru) pozycji rąk na kierownicy. Oprócz technik podstawowych takich jak: jazda po płaskim na siedząco, jazda pod górę (na stojąco i na siedząco) oraz skoki tzw. JUMPS w Tomahawk stosuje się dodatki do podstawowych technik, które mają na celu m.in. uatrakcyjnienie treningu i poprawę koordynacji ruchowej. Są to: rytmiczne zmienianie pozycji rąk na kierownicy, FROZEN („zamrożenie korpusu”), RYTHM PRESS („uginanie łokci”), jazda na fali tzw. WAVE RIDE („biodra w tył”), jazda z przechylaniem na stojąco, jazda z wyprzedzaniem tzw. HILL SPEED, bieg w pozycji stojącej tzw. STANDING JOGGING oraz SPEED BUMPS.

 

 

 

Studio Tańca Free Art Fusion

Adres: ul.Miedziana 11

Dzielnica: Wola

Strona partnera: www.freeartfusion.pl

Zapisy na zajęcia: TUTAJ (freeartfusion@zwalcznude.pl)

 

Nazwa wydarzenia: Fit & Fun Day, vol 2 

Dyscyplina sportowa: Fitness, taniec

Data wydarzenia: 26 października 2013, godzina 18:00- 22:00

Czas trwania: 1 h

Opłata: udział płatny 5 zł -wstęp do studio.

Opis wydarzenia:Zapraszamy na drugą edycję Fit&Fun Day Studio Tańca Free Art Fusion, tym razem organizowanego w ramach Narodowego Dnia Sportu. Zachęcamy do wzięcia udziału w otwartych zajęciach Pole Dance (taniec na rurze), tańca na kole (aerial hoop), tańca na szarfach (butterfly silk), Zumba®Fitness, Power Combo, Power Cross, Stretching ze specjalnym przyrządem do rozciągania FlexiLine, Aerial Yoga - joga w powietrzu. Czas zajęć 1h. Wstęp płatny 5 zł, po wejściu do studio każdy może skorzystać z dowolnej ilości zajęć bez dodatkowych opłat.

 

WOSiR Polonia

Adres: ul. Konwiktorska 6

Dzielnica: Śródmieście

Strona partnera: www.warsaweagles.com

Zapisy na zajęcia: TUTAJ (warsaweagles@zwalcznude.pl)

 

Nazwa wydarzenia: Wielka rekrutacja do Warsaw Eagles 

Dyscyplina sportowa: Futbol amerykański

Data wydarzenia: 27 października 2013, NIEDZIELA, godzina 14:15-18:00

Czas trwania: 4h

Opłata: udział bezpłatny

Opis wydarzenia: Wielka Rekrutacja do warszawskiej drużyny futbolu amerykańskiego Warsaw Eagles. Wszystkich chętnych do rozpoczęcia swojej przygody z futbolem amerykańskim zapraszamy do sprawdzenia swoich sił i umiejętności. W programie:

- otwarty trening,

- nauka elementów gry: rzucania i łapania piłki oraz tacklowania,

- pokazowy mecz

- testy sprawnościowe

- testy szybkościowe

- testy siłowe

SIATKARSKI SPARING DAY Z DOROTĄ ŚWIENIEWICZ I PIŁKA NA HALI

Adres: ul. Wiertnicza 26

Miasto: Warszawa, Wilanów

Strona partnera: www.PilkaNaHali.pl

Zapisy na zajęcia: TUTAJ

 

Nazwa wydarzenia:  Siatkarski Sparing Day z Dorotą Świeniewicz i PilkaNaHali.pl! Zgłoś drużynę, bądź siebie samego- i wysłuchaj opinii eksperta na miejscu!

Dyscyplina sportowa: siatkówka

Data wydarzenia: 26 października 2013, GODZINA 13

Czas trwania: 1,5 godziny

Opłata: brak

Opis wydarzenia: 

Zapraszamy wszystkich fanów siatkówki na wielkie sportowe emocje z okazji Narodowy Dzień Sportu! Mecze przez nas organizowane, nie będą zwykłymi sparingami… Odwiedzi nas gość specjalny – była reprezentantka kobiecej Reprezentacji Polski w piłce siatkowej! Każdy z Was będzie mógł poczuć się tego dnia jak profesjonalny zawodnik. Dodatkowo nasz Gość specjalny udzieli Wam cennych uwag, opowie o swoim sportowym świecie i zrobi sobie z Wami wspólne zdjęcie! To nic nie kosztuje, wystarczy wejść na naszą stronę, zapisać się i bawić się razem z nami!

 

Praktyczne informacje:

Sparing Day z PilkaNaHali.pl to możliwość zagrania meczu z inną drużyną, na podobnym poziomie - dlatego bardzo prosimy podać informację przy zapisie: rekreacja, średnio-zaawansowany, zaawansowany. Na olbrzymiej hali mamy do dyspozycji 3 sektory, przez 3 godziny. W związku z tym zapraszamy tylko 12 drużyn i obiecujemy, że każda będzie mogła rozegrać parę setów :)

To nie będzie turniej- tak, więc nasz Gość specjalny wybierze najfajniejszą drużynę, zawodnika oraz zawodniczkę!

Uwaga! Drużyna MUSI mieć przynajmniej 2 osoby każdej płci NA BOISKU w czasie gry!

Powodzenia, życzymy i przyłożymy się do miłej zabawy!

 

PilkaNaHali.pl to ogólnopolski projekt, który ma na celu wsparcie w aktywnym uprawianiu sportów drużynowych i inicjowaniu sportowych rozgrywek. Kilkadziesiąt razy w tygodniu wynajmujemy hale lub boiska w czterech miastach Polski- Warszawie, Krakowie, Trójmieście i Poznaniu. A co najważniejsze zapewniamy partnerów do gry. To bardzo proste, wystarczy wejść na stronę www.pilkanahali.pl, wybrać odpowiedni termin, dyscyplinę, zapisać się w kilka sekund i cieszyć bezproblemowym uprawianiem sporu. W całej Polsce mamy już ponad 3000 graczy! Dołącz do nas i Ty!

Serdecznie zapraszamy do nowoczesnego kompleksu sportowego zlokalizowanego przy ul. Wiertniczej 26 w Wilanowie, na terenie Zespołu Szkół Nr 79.

W obiekcie sportowym znajdują się:

- klimatyzowana hala sportowa o wymiarach 44x26 m i wysokości 13,7 m;

- pływalnia w skład której wchodzą: basen sportowy 12,5 x 25 m, basen rekreacyjny 11,4 x 6,1m, brodzik dla dzieci o głębokości od 40-50 cm, 2 wanny jacuzzi, sauna sucha i parowa;

- 2 sale do ricocheta;

- siłownia;

- gabinet masażu;

- sala konferencyjna;

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.basen.wilanow.pl lub pod telefonem 22 885 00 60 w.103

 

 

Centrum Medyczne Fundacji Zdrowie

Adres: Al. Dzieci Polskich 17

Dzielnica: Międzylesie

Strona partnera: www.fundacjazdrowie.pl

Zapisy na zajęcia: TUTAJ (fundacjazdrowie@zwalcznude.pl)

 

Nazwa wydarzenia: Otyłość u dzieci 

Dyscyplina sportowa: Profilaktyka zdrowotna

Data wydarzenia: 26 października 2013, godzina 15:00

Czas trwania: 1 h

Opłata: udział bezpłatny

Opis wydarzenia: zajęcia z dwoma specjalistami: pediatra i dietetykiem na temat odzywiania dzieci i młodzieży w trakice których omówimy:

-rozwój otyłości u dzieci (naturalna historia, przyczyny, konsekwencje)

-typowe błędach w żywieniu dzieci

-rozwój nawyków żywieniowych i preferencji pokarmowych

panel Prowadzi doktor Joanna Bielecka

dodatkowo odpowiemy na pytania:

Jak powinna wyglądać zdrowa dieta dla otyłego dziecka?
W jaki sposób zachęcić do zmiany nawyków żywieniowych?
Jakie są najczęstsze błędy żywieniowe i w jaki sposób je wyeliminować?
Omówimy też sprawdzone sposoby na grymaśnego niejadka.

Zajęcia są przeznaczone dla rodziców, którzy chcą porozmawiać o tym zagadnieniu, natomiast nasi animatorzy zajmą się w tym czasie Państwa dziećmi - należy jednak w zgłoszeniu podać wiek i ilośc dzieci. Zajęcia trwają godzinę, możliwe, że się przedłużą na prośbę rodziców.

 

Na Państwa dodatkowe pytania odpowie dietetyk - mgr inż. Maria Kreid 

Polub nas na FB

Zadanie jest współfinansowanie ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki
Organizator
Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny
© www.ZwalczNude.pl