PIKNIK

NARODOWEGO DNIA SPORTU

Błonia PGE NARODOWEGO

1 października 2016 | godz.: 12:00 - 16:00

 

 

INFORMACJE DLA WYSTAWCÓW

 

(Uprzejmie prosimy o dokładne zapoznanie się z poniższymi informacjami. Jednocześnie prosimy o monitorowanie strony w celu uzyskania niezbędnych informacji.)

 

Piknik odbywa się 1 października 2016 roku na błoniach PGE Narodowego w Warszawie, w godzinach 12:00-16:00. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

 

Wjazd na teren pikniku możliwy jest od al. Zielenieckiej oraz od ul. Siwca.

 

Uwaga! Prosimy wydrukować i wypełnić bilet wjazdu uprawniającego do wjazdu na teren wydarzenia. Bilet należy zostawić w widocznym miejscu na desce rozdzielczej samochodu.

 

Bilet uprawnia do wjazdu na teren PIKNIKU w godzinach: 8:00 - 11:00 oraz 16:20 - 18:00. 
Bilet parkingowy do pobrania:

 

PARKOWANIE

 

W godzinach 11:00 - 16:20 na terenie PIKNIKU nie mogą znajdować się samochody Partnerów! Samochody należy przeparkować na okoliczne, dostępne parkingi.

 

WAŻNE! Parkingi na błoniach PGE Narodowego poza terenem pikniku, który jest wyłączonyz z możliwości parkowania, będą BEZPŁATNE. Do Państwa dyspozycji będę też płatne parkingi w podziemiach PGE Narodowego.

 

JAK DOTRZEĆ DO WŁAŚCIWEGO STOISKA

 

PRACOWNICY fundacji - osoby w niebieskich koszulkach z logo Zwalcz Nudę - znajdujący się na błoniach, wskażą Państwu miejsce stoiska. 

 

Poglądowa mapa stoisk do pobrania:

MONTAŻ STOISK

MONTAŻ stoisk odbywa się w godzinach od 08:00 do 11:00.

 

Prosimy pamiętać, że kotwiczenie w ziemi jest możliwe tylko do głębokości 50 cm (tylko podłoże miękkie: trawnik i gres)!

 

W asfalt nie można wbijać żadnych elementów - tu należy stosować obciążniki (prosze pamiętać, że na terenie nie jest dostępne ujęcie wody, jeżeli do obciążenia konstrukcji tymczasowych będzie potrzebna woda, należy się w nią zaopatrzyć we własnym zakresie).

 

Nie należy też używać do znaczenia terenu, który Państwu proponujemy, niezmywalnych farb / znaczników. Wszystkie oznaczenia (np. boisk) powinny być łatwo zmywalne lub demontowalne!

OŚWIADCZENIE PARTNERA PIKNIKU NDS 2016

 

OŚWIADCZENIE należy wydrukować i wypełnić przed przybyciem na błonia i przekazać je PRACOWNIKOWI fundacji podczas obierania stoiska, przed rozpoczęciem montażu.

 

UWAGA! Do rozpoczęcia montażu uprawnia przekazanie prawidłowo wypełnionego i podpisanego dokumentu pracownikowi fundacji.


Oświadczenie do pobrania:

OŚWIADCZENIE PARTNERA NARODOWEGO DNIA SP[...]
Dokument Microsoft Word [14.8 KB]

Montaż stoisk, ustawianie mebli, rozkładanie dodatkowych elementów na stoiskach należy zakończyć o godzinie 11:00!

 

ŚWIADCZENIA NA RZECZ PARTNERÓW

 

Przypominamy!

 

W ramach pakietów BRĄZ, SREBRO nie zapewniamy krzeseł, stołów, namiotów ani prądu.

 

W ramach pakietu ZŁOTO zapewniamy stół (2x1 m), krzesła (2 szt.), namiot (3x3 m), prąd (1/2 kVA). UWAGA! Jeżeli zużycie prądu na Państwa stoisku będzie większe - prosimy o pilny kontakt z organizatorem - nie później niż dnia 25.09.2016!).

 

W przypadku Związków Sportowych - wedle wcześniejszych indywidualnych ustaleń. 

 

Uwaga! Ilość namiotów oraz mebli jest ograniczona - do wyczerpania zapasów.

 

Zapotrzebowanie proszę zgłaszać najpóźniej do dnia 25 września 2016 r. drogą mailową na adres sylwiak@zwalcznude.pl w temacie maila pisząc: "Zapotrzebowanie - piknik". Z powodów technicznych zapotrzebowanie przesłane po tym terminie nie będzie brane pod uwagę. Przepraszamy.

 

PRĄD

 

PARTNERZY, którzy mają dostęp do prądu (w ramach pakietu VIP, ZŁOTO, Związki Sportowe) proszeni są o zabranie działających przedłużaczy o długości min. 20 m. Wszyscy, którzy korzystają z prądu proszeni są o podłączenie wszystkich urządzeń najpóźniej do godziny 10:00!

 

UWAGA! Partnerzy korzystający ze sprzętu grającego, komputerów, czy innych źródeł dźwięku nie mogą zagłuszać innych Partnerów oraz SCENY. Odtwarzane dźwięki nie mogą być uciążliwe dla innych Wystawców.

 

Prosimy o rozpoczynanie demontażu po godzinie 16:00. Na złożenie sprzętu mają Państwo czas do godziny 18:00.

 

ŚMIECI, ODPADKI, SPRZĄTANIE

 

Na błoniach w trakcie pikniku umieścimy kontener na śmieci (zlokalizowany obok strefy ToiToi), do którego należy wyrzucać posegregowane odpadki z Państwa stoiska.

 

Prosimy o utrzymanie stoiska w czystości w trakcie trwania imprezy.

 

PONADTO Każdy wystawca ma obowiązek pozostawienia terenu na którym przebywał w stanie sprzed rozpoczęcia montażu. Organizator zastrzega sobie możliwość nałożenia kary umownej jeżeli powierzone miejsce zostanie zaśmiecone, zanieczyszczone lub zniszczone.


NAGRODY

 

Zachęcamy wszystkich Wystawców do ufundowania nagród rzeczowych, karnetów na zajęcia, warsztaty itp. Nagrody będziemy rozdawać w konkursach na Scenie Piknikowej. 

Jeśli jakieś nagrody zostaną, będą one rozdane na FB fundacji oraz NDS 2016 w ciągu miesiąca po wydarzeniu celem prowadzenia dodatkowych działań promujących Partnerów i podsumowujących całe wydarzenie.

 

Wszystkie nagrody od Państwa proszę dostarczyć na scenę w godzinach 10:00 - 11:00 do organizatorów - stół oznaczony "Oświadczenia sceniczne i nagrody".

 

UWAGA! Prosimy aby każda nagroda została oznaczona dobrze przymocowaną karteczką z nazwą Państwa firmy i nr kontaktowym do osoby odpowiedzialnej za nagrody, tak aby konferansjer mógł łatwo zorientować się kto jest fundatorem danej nagrody. W przypadku braku podpisania nagrody konferansjer nie będzie mógł wymienić nazwy firmy, która ufundowała daną nagrodę / nagrody.


SCENA

 

Zapraszamy Państwa do wystąpienia na scenie piknikowej. Wymiary sceny: 5 x 5 m x 60 cm. Do dyspozycji Wystawców, którzy zostaną zaproszeni na scenę jest sprzęt nagłośnieniowy i dwa mikrofony.

 

Muzykę (podkład) do występów należy mieć przy sobie przed występem na pendrive lub na płycie CD.

 

Ilość miejsc na scenie oraz czas są ograniczone, dlatego prosimy o przesłanie informacji dotyczących korzystania ze sceny na adres sylwiak@zwalcznude.pl do dnia 25.09.2016 r.

Na scenie można zrobić pokaz, krótkie warsztaty, konkurs z nagrodami, etc. Na podstawie wypełnionych formularzy piknikowych - przesłanych najpóźniej do 25.09.2016 wybierzemy najciekawsze propozycje i przydzielimy czas sceniczny.

 

Dodatkowe informacje dotyczące współpracy zostały opisane w dedykowanych zakładkach po lewej stronie.

 

Formularz zgłoszeniowy należy wysłać do dnia 25.09.2016 roku na adres: nds@zwalcznude.pl

 

Ilość miejsc dla Partnerów pikniku jest ograniczona.

 

KONTAKT: 


Sylwia Kowalska
koordynator Narodowego Dnia Sportu 2016
e-mail: sylwiak@zwalcznude.pl

źródło: http://goo.gl/DQl05o

Polub nas na FB

Zadanie jest współfinansowanie ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki
Organizator
Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny
© www.ZwalczNude.pl